FORLUX NAE508 Płyn do Mycia Naczyń Ręcznego Pojemność 5 litrów
Płyn do ręcznego mycia naczyń o zapachu świeżej cytryny, Forlux NAE 508,przeznaczony jest do codziennego mycia wszelkich naczyń kuchennych oraz sztućców. Doskonale sprawdza się również do mycia różnego rodzaju pojemników, przyrządów oraz urządzeń w masarniach, cukierniach oraz piekarniach.
Produkt Profesjonalny pH 8


Zastosowanie płynu do mycia naczyń:
Do placówek gastronomicznych, małych i średnich firm, sprawdza się również do mycia różnego rodzaju pojemników, przyrządów oraz urządzeń w masarniach, cukierniach oraz piekarniach.
Płyn do ręcznego mycia naczyń o zapachu świeżej cytryny, Forlux NAE 508,przeznaczony jest do codziennego mycia wszelkich naczyń kuchennych oraz sztućców. Doskonale sprawdza się również do mycia różnego rodzaju pojemników, przyrządów oraz urządzeń w masarniach, cukierniach oraz piekarniach. Dokładnie myje i nabłyszcza nie pozostawiając zacieków.
Sposób użycia płynu Forlux:
25 ml płynu na 5 litrów wody, lub trzy krople płynu, użyte bezpośrednio na gąbkę tworzą gęstą pianę która umożliwia dokładne wymycie naczyń, sprawiając że stają się lśniąco czyste. Umyte naczynia spłukać bieżącą wodą i pozostawić do wyschnięcia.
Skład płynu NAE508:
<10% anionowych i niejonowych środków powierzchniowo czynnych, substancje zagęszczające, kompozycje zapachowe, barwnik, konserwant (2-bromo-2-nitropropene-1,3 diol, Methyllsothiazolinone, Methylchlorolsothiazolinone).
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.